رسانه بررسی برترین بازی ها و اپلیکیشن های روز

ﺎﻫ ﻦﺸﯿﻜﯿﻠﭘﺍ ﻭ ﺎﻫ ىﺯﺎﺑ ﻦﯾﺮﺗﺮﺑ ﻭ ﻦﯾﺮﺗ ﺯﻭﺮﺑ ﯽﺳﺭﺮﺑ ﻭ ﺪﻘﻧ ﺖﯾﺎﺴﺑﻭ

معرفی بازی STACK – آسمان خراش خودتو بساز

ساخت استودیو Ketchapp

بازی Stack ساخته ی استودیو کچاپ (Ketchapp) نامی آشنا برای پلیر های پلتفرم موبایل است شرکی که بیشتر تمرکزش را در ساخت بازی های خلاقانه گذاشته است که در عین سادگی بسیار جذاب هستند که توجه هرقشری از علاقه مندان به بازی را جلب خود می کنند.این استودیو‌ها نشان داده‌اند که برای رسیدن به موفقیت حتما لازم نیست که روی ارائه‌ی گرافیک فوق‌العاده تمرکز کنند یا اینکه به سراغ‌ مجموعه‌های محبوب و شخصیت‌های آن‌چنانی بروند؛ بلکه می‌توان کمی خلاقیت به‌خرج داد و اثری ساخت که توجه بازیکنان را جلب کند و ساعت‌ها بدون اینکه خودشان هم متوجه شوند، مشغول بازی کردن باشند. آثار این استودیو گرافیک چندانی ندارند و گیم‌پلی پیچیده‌ای هم به بازیکنان تحمیل نمی‌کنند. بلکه تجربه‌ای به آنان می‌چشانند که برای‌شان نو و جذاب و البته اعتیادآور است.

STACK یا برج سازیکی ازبازی های معروف و ساده اما دلچسب همین استودیو است که با تمرکز و دقت کافی می‌توانید رکوردی خوبی در بازی بدست بیارید گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان است وتنها باید اشکال مربع ومستطیل شکلی را که وارد محیط بازی میشوند را در زمان ومکان مناسب روی هم قرار دهید وبرج را بالا ببرید دقت وتمرکز شاخصه ی اصلی این بازی است ویک قفلت کافیست تا مکعب ها درست روی هم قرار نگیرند که در این صورت قسمت های اضافی ان حذف میشوند و این روند باعث کوچک شدن اشکال میشود تاجایی که شما می بازید.

هرچه قدر که این‌کار را بهتر انجام دهید، فرصت بیش‌تری برای رسیدن به رکوردهای بالاتر خواهید داشت. موسیقی به‌خوبی با شما یاری می‌کند و اگر دقیق اشکال را روی هم قرار دهید، شاهد هیچ برشی روی اشکال نخواهید بود. این روند تا کوچک‌ترین شکل پیش‌ می‌رود و در نهایت امتیاز شما محاسبه می‌شود. می‌توانید رکوردهای خود را با دوستان خود به اشتراک گذارید و در رتبه بندی جهانی هم عملکرد خود را مشاهده کنید.

شما ویوسایدی های عزیز میتوانید هم اکنون این بازی را از بازار و یا اپ استور به صورت رایگان دریافت کنید وازآن لذت ببرید.

امتیاز ویوساید به Stack

یک بازی ساده ، امتیازی و فانتزی کم حجم و دوست داشتنی که میتواند قدرت تمرکز شما را به چالش بکشد
۸.۱
خیلی خوب
قبلی «
بعدی »

برنامه نویس وب گیم و اپیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 20 =